Weryfikacja obywatelska BBO w 2020 roku

Do dnia 10 października trwa weryfikacja projektów tegorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku pojawił się również projekt dotyczący HANGARU KULTURY w ramach Małego projektu społecznego na spędzanie czasu wolnego w ciekawych formach. Jest to propozycja kulturalna, integrująca lokalne społeczności, ale także posiadająca charakter rozrywkowy. Jej celem jest zorganizowanie dla dzieci i seniorów z naszego miasta audycji muzycznych, koncertów i spektakli w HANGARZE KULTURY. W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w weryfikacji.

Aby to zrobić należy:

1. Wejść na stronę https://ankiety.um.bydgoszcz.pl/index.php/674828…
2. W formularzu poniżej należy zaznaczyć projekt nr 301 (druga pozycja, przedział 241-480).
3. Wybieramy projekt nr 301 – „Audycje muzyczne dla dzieci, koncerty i spektakle dla seniorów w Fordonie”.
4. Dodajemy krótką opinię na temat zgłoszonego projektu.
5. Klikamy „Wyślij” i gotowe!

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy poświęcą 2 minuty aby pomóc nam w weryfikacji!