Współpraca

HANGAR KULTURY to sala widowiskowa należąca do Zespołu Szkół nr 5. Ze względu na duży potencjał budynku oraz profesjonalny sprzęt znajdujący się na sali chcemy stworzyć zaplecze kulturalne Fordonu. Stworzyć z tego miejsca coś na podobieństwo domu kultury. Nasze zaproszenie do współpracy ma na celu zarówno organizację wydarzeń zachęcających mieszkańców do odwiedzania HANGARU, jak również promowanie młodych talentów.

Młoda scena

Jednym z naszych działań jest stworzenie tzn. Młodej Sceny, czyli cyklicznych wydarzeń, na których okazję do zaprezentowania się będą miały młode osoby z naszego miasta. Poszukujemy stand-uperów, poetów (slamy poetyckie), zespołów, raperów, grup tanecznych chcących wejść za nami w jednorazową (lub stałą) współpracę. Tych którzy chcieliby ramach organizowanych przedsięwzięć prezentować swoje talenty i zyskiwać jednocześnie szersze grono odbiorców.

Artystyczna jesień życia

…, czyli wydarzenia dla seniorów.
Ze względu na to, że nie chcemy zamykać naszego HANGARU jedynie na młode pokolenie, ale tworzyć przestrzeń dla wielu pokoleń, zachęcamy do współpracy domy oraz kluby seniora, uniwersytety trzeciego wieku oraz koła zainteresowań, ale także pojedyncze osoby. Chcemy wspólnie organizować warsztaty, koncerty, spotkania, wykłady – dla Państwa i dzięki Państwu.

Wydarzenie okazjonalne

Zapraszamy do współpracy także osoby indywidualne, które chciałyby zaangażować się w tworzenie przestrzeni HANGARU KULTURY. Poszukujemy szeroko pojętych talentów, ekspertów i pasjonatów, grupy zorganizowane oraz indywidualnych miłośników wszystkiego, czym można podzielić się z innymi.

Stwórzmy razem wspólną przestrzeń!