Kategorie
Konkursy

NASZ NOWY FORDON konkurs fotograficzny

UWAGA! Zmiana terminu nadsyłania prac!

Konkurs trwa do 30 września br.!

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do konkursu fotograficznego zatytułowanego NASZ NOWY FORDON organizowanego wspólnie z Radą Osiedla Nowy Fordon. Celem konkursu jest przede wszystkim budzenie zainteresowań przestrzenią, w której żyjemy, rozwijanie wrażliwości artystycznej i wykonanie fotografii pokazujących piękne, interesujące lub intrygujące miejsca w bydgoskiej dzielnicy Nowy Fordon.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przestrzeni Nowego Fordonu bez wątpienia jest wiele ciekawych miejsc, chętnie uczęszczanych przez wielu mieszkańców. Są także zakątki, o których wiedzą tylko nieliczni. Chcemy, aby pokazali nam Państwo te miejsca okiem własnego obiektywu!

Prace, poza oceną komisji konkursowej, podlegać będą ocenie także przez publiczność. W związku z tym głosowanie konkursowe odbędzie się na facebookowej stronie HANGARU KULTURY.

To nie wszystko! Prace Laureatów Konkursu oraz inne wyróżnione przez komisję konkursową zdjęcia znajdą się na wystawie pokonkursowej, która odbędzie się oczywiście w HANGARZE KULTURY.

NASZ NOWY FORDON –
Kilka podstawowych informacji:

 • Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografów amatorów bez względu na wiek (poniżej 18-stego roku życia pamiętajmy o zgodzie rodzica!).
 • Autorem pracy może być tylko jedna osoba.
 • Do konkursu zgłaszać należy prace autorstwa uczestnika, nie naruszające praw autorskich osób trzecich, nigdzie poprzednio niepublikowane.
 • Każdy uczestnik może zgłosić w konkursie minimum jedno, a maksymalnie 3 zdjęcia.
 • Zdjęcia należy zapisać w formacie JPG w rozdzielczości minimum 4000 x 3000 pikseli.
 • Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, estetyka pracy i oryginalność.

Zgłoszenia do konkursu
NASZ NOWY FORDON

Zgłoszenia na konkurs dokonuje się poprzez przesłanie zdjęcia/ zdjęć konkursowych oraz podpisanych skanów poniższych dokumentów:

 • Zgody rodziców/ opiekunów prawnych (w przypadku uczestników niepełnoletnich) (Załącznik 1),
 • Zgody na przetwarzanie danych osobowych (Załącznik 2),
 • Formularza zgłoszeniowego (Załącznik 3)
  na adres mailowy: salawidowiskowa@liceumxv.edu.pl .

NAGRODA

Nagrodą główną w konkursie fotograficznym NASZ NOWY FORDON jest dysk zewnętrzny SanDisk Extreme Portable SSD 500 GB!

San Disk Extreme Pro nagroda w konkursie NASZ NOWY FORDON
https://imagazine.pl/2020/09/10/sandisk-extreme-pro-portable-ssd-bardzo-szybki-dysk-zewnetrzny-na-usb-c/

Autorzy zdjęć, które od momentu publikacji na facebookowej stronie HANGARU KULTURY do 10 października 2021 r. włącznie otrzymają najwięcej „polubień”, zostaną nagrodzeni karnetami wstępu na seanse w Kinie Jeremi oraz na organizowane aktualnie wydarzenia w HANGARZE KULTURY.

WIĘCEJ NA TEMAT KONKURSU W REGULAMINIE

ZAŁĄCZNIKI

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

info o konkursie

PRACOWNIA PLASTYCZNA NOWY FORDON – Nabór

22 listopada @ 08:00 7 grudnia @ 11:00

Pracownia plastyczna „NOWY FORDON” prowadzi nabór do warsztaty plastyczne.
(bez ograniczeń wiekowych).
Zapraszamy wszystkich chętnych do rozwijania swojej pasji malarstwa.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DNIA 7 GRUDNIA O GODZ. 11.00.
UL. JANA PIWNIKA – PONUREGO 10

ZGŁOSZENIA:

W ZAKŁADCE NAZWA WYDARZENIA PROSIMY WPISAĆ:
„PRACOWNIA „NOWY FORDON” – NABÓR”.

Odpłatność za zajęcia: 25 ZŁ /1mc
PROWADZĄCA:
GRAŻYNA DOBRZELECKA
Artystka sztuk wizualnych zajmująca się oprócz malarstwa grafiką warsztatową, małą rzeźbą, instalacją oraz książką artystyczną. Pochodzi z Bydgoszczy.

25PLN miesiąc

HANGAR KULTURY

Zobacz witrynę: Organizator

HANGAR KULTURY

ul. Jana Piwnika-Ponurego 10
Bydgoszcz, Fordon, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Rodzinne Święto Kina w Fordonie

7 listopada @ 08:00 17:00

Po raz kolejny zapraszamy na wydarzenia dla Dużych i Małych Kinomaniaków pod hasłem RODZINNE ŚWIĘTO KINA.
Tym razem pojawimy się w gościnnych progach Kina Jeremi w Fordonie.
W programie Święta m.in.:

g. 10.00 – „PRZYGODY GAPISZONA”
Dzień zaczniemy od klasycznej polskiej animacji z Gapiszonem w roli głównej. Chłopiec w pasiastej czapce jest ciekawy świata i zawsze roześmiany od ucha do ucha. Bywa sprytny i pomysłowy, a czasem straszna z niego gapa i skutki jego pomysłów są opłakane. Razem z psem Korniszonem przeżywają przygody zwykłe i niecodzienne, które różnie się kończą, ale dzięki nim Gapiszon zawsze uczy się czegoś nowego.
„Przygody Gapiszona” Bohdana Butenki ukazywały się w dziecięcym czasopiśmie „Miś” przez 40 lat, wydane zostały w zbiorach książkowych, a w latach 60. doczekał serialu – kilka z dziesięciu odcinków pokażemy na seansie.

g. 11.15 – PRZYGODY KROPLI WODY
Koncert dla rodzin (zapraszamy osoby w każdym wieku). W świat muzyki, piosenek o wodzie i dźwięków wody zabiorą nas: Daniel Pradella (pianino) i Marcin Bączkowski (gitara), a zaśpiewa Adrianna Rychwalska: bydgoska wokalistka, uczestniczka 12. edycji The Voice of Poland z kilkuletnim doświadczeniem jako prowadząca zajęcia umuzykalniające i imprezy animacyjne dla dzieci.

g. 12.15 – KONCERT „WODA”
Koncert dla rodzin (zaprasamy osoby w każdym wieku). W świat muzyki, piosenek o wodzie i dźwięków wody zabiorą nas: Daniel Pradella (pianino) i Marcin Bączkowski (gitara), a zaśpiewa Adrianna Rychwalska: bydgoska wokalistka, uczestniczka 12. edycji The Voice of Poland z kilkuletnim doświadczeniem jako prowadząca zajęcia umuzykalniające i imprezy animacyjne dla dzieci.

g. 15.00 – „UPAŁ” (1964)
seans filmu „Upał” Kazimierza Kutza — bo w kinie Jeremi nie może zabraknąć Jeremiego Przybory!
„Upał” to Surrealistyczna komedia kontynuująca formułę popularnego programu telewizyjnego Kabaretu Starszych Panów.
Z polecenia premiera, który udaje się na odpoczynek, opiekę nad opustoszałym z powodu upału miastem przejmują dwaj Starsi Panowie. W pilnowaniu ładu i porządku pomaga im przybyła właśnie do stolicy żeńska Brygada Przeciwudarowa pod wodzą Zuzanny. Nieoczekiwanie przyjeżdża pociągiem ambasador egzotycznego państwa, który oburzony brakiem powitania, składa ostrą notę dyplomatyczną w ministerstwie. Starsi Panowie, Basia z baru mlecznego, Albin, jej narzeczony Kornel z Domu Mody i Grzanka, Miss Upału próbują zażegnać konflikt.

g. 17.00 – SEANS-NIESPODZIANKA
Film na popołudniowy seans-niespodziankę wybranie zostanie w internetowym głosowaniu wśród publiczności, trwającym do 6 listopada 2022 roku. Lista tytułów do wyboru ogłoszona zostanie wkrótce, do wyboru będzie kilka hollywodzkich klasyków z różnych dekad. Może będzie to „Przeminęło z wiatrem”? A może „Pół żartem, pół serio”? „Obcy”, „Szklana pułapka” a może jeszcze inny klasyk, który chcielibyście znów zobaczyć na dużym ekranie?

W godzinach 10.00-14.30 w Kinie Jeremi odbywać się będzie kiermasz książek dla dzieci SALE z książkami, wzbogacony o dodatkowe wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2201366410030047

Niewykluczone dalsze atrakcje!
Wstęp bezpłatny, wejściówki zostaną udostępnione wkrótce!Szczegółowy program na stronie:
rodzinneswieto.info

Organizatorzy: Fundacja Kino Pomorzanin oraz TuCzyTam. Kamienica 12 we współpracy z Hangar Kultury i Kino Jeremi.

—-
Wydarzenie finansowane przez Miasto Bydgoszcz

*Treść informacji skopiowana z wydarzenia w platformie Facebook.

Kino Jeremi

ul. gen. A. E. Fieldorfa "Nila" 13
Bydgoszcz, Fordon, 85 – 796 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

FILMOWA PREMIERA „Napoleon, czarownice i róża”.

9 listopada @ 17:00

Zapraszamy Państwa na projekcję filmu „Napoleon, czarownice i róża” zrealizowanego przez portal „Fordon na co dzień” oraz uczniów z XV Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy.

Celem projektu była popularyzacja historii Fordonu i lokalnej tożsamości, zwłaszcza wśród młodzieży. Więcej na temat projektu możecie znaleźć na stronie w zakładce NASZA PRACA.

Wydarzenie finalizujące projekt realizowane jest w ramach świętowania kilku rocznic. W okolicy naszej projekcji obchodzić będziemy: 10. urodzin Fordon na co dzień; 35 lat funkcjonowania szkoły, będącej obecnie XV LO (ale też od kilku lat ponownie SP 44); 50. rocznicy przyłączenia Fordonu do Bydgoszczy czy 40. lat od zasiedlenia pierwszych bloków w Nowym Fordonie.

Serdecznie zapraszamy do Kina Jeremi już 9 listopada br. na godzinę 17:00.

__________________________________________
Zadanie zostało dofinansowano ze środków Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy w ramach programu „Kooperacje – Fordon 2022”.

Fordon na co dzień

Kino Jeremi

ul. gen. A. E. Fieldorfa "Nila" 13
Bydgoszcz, Fordon, 85 – 796 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

WARSZTATY BRYDŻOWE

26 października @ 16:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklicznych rozgrywek brydżowych do sali widowiskowej Hangaru Kultury.


Celem naszych warsztatów jest propagowanie dyscypliny brydża sportowego jako formy aktywności i poszerzenia zainteresowań.


CZEKAMY NA WAS!
Zalety tej dyscypliny sportowej to między innymi nauka myślenia analitycznego, identyfikacja zagrożeń, szybkiego reagowania na napływ nowych informacji oraz podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów.

Zapraszamy 26. października br. na godzinę 16:00
do HANGARU KULTURY przy ulicy Piwnika-Ponurego 10.

Prowadzący: ZDZISŁAW ZACHWIEJA
Telefon kontaktowy: 607 926 601

Kujawsko-Pomorski Związek Brydża Sportowego

HANGAR KULTURY

ul. Jana Piwnika-Ponurego 10
Bydgoszcz, Fordon, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

WOJTEK SZUMAŃSKI / Trasa promująca album „II”

28 października @ 20:00

„Ballada o cyckach”, „Zegarek” czy „Bez twoich wad” to tylko kilka utworów Wojtka Szumańskiego, które na YouTube zgromadziły milionowe odsłony. Wojtek Szumański to wokalista, kompozytor i autor tekstów, ale przede wszystkim wnikliwy obserwator emocji. 28 października 2022 roku Wojtek Szumański wraz z Zespołem zagra koncert w bydgoskim Hangarze Kultury (sala widowiskowa) w ramach promocji nowej płyty pt. „II”. Dotychczasowe trio koncertowe (wokal, gitara akustyczna, skrzypce oraz wiolonczela) zostanie wzbogacone o sekcję rytmiczną (gitara basowa i perkusja), usłyszymy również dźwięki banjo. Wojtek Szumański jest charyzmatycznym frontmanem, ma znakomity kontakt z publicznością, a akustyczne brzmienie zespołu potrafi porwać tysiące fanów do wspólnego śpiewania!

W trakcie wydarzenia będzie można nabyć gadżety sygnowane grafiką słynnej „Ballady o cyckach”, z których część dochodu będzie przekazana dla Federacji Amazonki, wspierającej profilaktykę raka piersi.


19:00 – otwarcie bram
20:00 – start koncertu


Bilety – https://www.biletomat.pl/…/wojtek-szumanski-bydgoszcz…/


I pula – 35 zł (tylko 50 biletów w sprzedaży do 10.09!)
II pula – 45 zł
III pula – 55 zł


https://www.facebook.com/w.szumanski
https://www.instagram.com/wojtekszumanski/
http://youtube.com/user/szum26/videos
https://wojtekszumanski.pl/

SALE z książkami. KIERMASZ przeczytanej KSIĄŻKI DLA DZIECI

20 listopada @ 10:00 14:30

PO RAZ KOLEJNY KIERMASZ DLA WAS I WASZYCH DZIECI, TYM RAZEM W FORDONIE, BO WIERZĘ, ŻE TAM WIELE WSPANIAŁYCH KSIĄŻEK LEŻY W POKOJACH ZAMIESZKUJĄCYCH W FORDONIE DZIECI I CZEKA NA NOWYCH WŁAŚCICIELI.

Spotkamy się w POWSZECHNY DZIEŃ DZIECKA (ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych (1945) i obchodzony od 1955, w różnych datach, w różnych krajach,w Polsce 1 czerwca)


Robimy to po to, by zachęcić dzieci z różnych krajów zamieszkujące nasze miasto i okolice. Chętnie zobaczymy książki każdego z Was!


KSIĄŻKI I MIŁOŚĆ TO DWIE WIELKIE, NAJWAŻNIEJSZE, RZECZY, KTÓRE MOŻEMY DAĆ DZIECIOM.

Inne dziecięce prawa i potrzeby też dużo łatwiej jest nazywać i szanować z książkami właśnie. Przybądźcie do nas, do TuCzyTam, już kolejny raz, z przeczytanymi przez Was książkami dla dzieci i wielką ochotą na nabycie i poznanie kolejnych. Wiecie, jak cenimy książki, jak zależy nam na tym, byście je poznawali, wciąż nowe… BYŚCIE CZYTALI.

Udostępnimy Waszym rodzinom możliwość wystawienia się z tym cennym towarem, byście mogli sprzedać/wymienić te pozycje literatury dziecięcej, z których już wyrośliście, a następnie mogli nabyć to, czy owo od rodziny ze stoiska obok. Sprzedawać i kupować możecie książki dla dzieci, o dzieciach, puzzle i gry planszowe, zabawki edukacyjne,… Ważne, bu dominowały książki. Mamy nadzieję, że gościnne pomieszczenia Kina Jeremi ( SALE ) wypełnią się książkami, stoiskami, ATRAKCJAMI i Wami.


Oprócz, sprzedaży, kupna i wymiany książek zaplanowaliśmy okołoksiążkowe aktywności 🙂
Wyjdziecie bogatsi.
Wstęp wolny, miejsce do wystawienia też udostępniamy ZA DARMO.
Czas trwania od 10.00 do 14.30.
Rejestracja stoisk: e-mail tuczytam@op.pl, w temacie piszcie „SALE” (czekajcie na informację zwrotną).
Przewidujemy również możliwość wystawienia dla rękodzielników tworzących np. sensoryczne książki dla dzieci, jednak w pierwszej kolejności rozpatrzymy zgłoszenia rodzin z używanymi książkami. Gdyby okazało się, że liczba zgłoszeń jest większa niż liczba przewidzianych miejsc, zdecyduje kolejność wpłynięcia emalii.

WŚRÓD ATRAKCJI TOWARZYSZĄCYCH KIERMASZOWI POJAWI SIĘ:

– SPOTKANIE Z BAJANĄ (https://www.facebook.com/Bajankaa) – MONIKĄ SKIKIEWICZ – autorką książek o Olu i Awie, filolożką, logopedką i instruktorką teatralną.

– OLO I AWA, LOGOPEDYCZNA ZABAWA,
GODZ. 13.30-14.30, SPOTKANIE DLA DZIECI W WIEKU 4-8 I OPIEKUNÓW, na które złożą się:
– spotkanie z postaciami Ola i Awy;
– iluzja;
-eksperyment;
-zabawa gestem, ruchem, słowem, językiem, piłką, skakanką, książką;
– gra na bum bum dzwonkach.

Nasze wydarzenie jest częścią projektu Fundacji 12 Kamienica, pn. „CzyTam Świat. Czytam książki, poznaję świat.” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury. Impreza będzie organizowana w kooperatywie. Szczegóły znajdziecie tu: rodzinneswieto.info

*Tekst zaczerpnięty z wydarzenia na platformie Facebook.

Kino Jeremi

ul. gen. A. E. Fieldorfa "Nila" 13
Bydgoszcz, Fordon, 85 – 796 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Jesienne spotkanie z teatrem – Teatr Bajeczny „Zacny Muchomorek”

15 listopada @ 17:30 18:30

Po raz kolejny dzięki funduszom z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego zapraszamy najmłodszych widzów na wydarzenie do HANGARU KULTURY:

JESIENNE SPOTKANIE Z TEATREM

Na naszej scenie pojawi się lubiany przez Was Teatr Bajeczny ze spektaklem zatytułowanym „Zacny Muchomorek„.

Zacny Muchomorek – O spektaklu

Życie dwóch ubogich przyjaciół odmienia się, gdy pewnego dnia spotykają w lesie niezwykłego Muchomorka. Zaczarowany Jegomość jest gotów spełnić najskrytsze marzenia bohaterów. Ta barwna, muzyczna opowieść stanowi muzyczną interpretację znakomitej baśni „O Rybaku i Złotej Rybce”.
Spektakl ukaże dzieciom, iż chciwość nie popłaca, a bogactwo, to największe i najprawdziwsze, kryje się… w sercu!
W przedstawieniu nie zabraknie jesiennych scenografii, śpiewu, elementów tańca oraz animacji, która zaktywizuje najmłodszą publiczność do wspólnego przeżywania i komentowania sztuki.

– Teatr Bajeczny

Zacny Muchomorek – Gdzie i kiedy?

Na ciekawą przygodę z teatrem zapraszamy
15 listopada na godzinę 17:30.
Oczywiście w sali HANGARU KULTURY
przy ulicy Piwnika-Ponurego 10.

Wstęp bezpłatny.

Rezerwacja na spektakl Zacny Muchomorek

Zachęcamy do rezerwacji miejsc poprzez formularz.

Serdecznie zapraszamy!

Zadanie realizowane w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

BBO

HANGAR KULTURY

Zobacz witrynę: Organizator

HANGAR KULTURY

ul. Jana Piwnika-Ponurego 10
Bydgoszcz, Fordon, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Kategorie
Bez kategorii

Bajeczki cukiereczki – Dzień Dziecka w Hangarze Kultury

3 czerwca br. w Hangarze Kultury odbył się spektakl z okazji Dnia Dziecka zatytułowany „Bajeczki cukiereczki”.

Niesamowity występ zawdzięczamy niezastąpionemu Teatrowi Bajecznemu! Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania i… możliwości. 😅😁

Dziękujemy za tak liczny udział i mamy nadzieje, że wesprą Państwo naszą inicjatywę w kolejnej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, dzięki któremu mogło odbyć się to wydarzenie.

Poniżej zdjęcia z wydarzenia

KONCERT ODWOŁANY „Żegnaj Lato – Witaj Jesień” Koncert Remigiusza Kuźmińskiego

23 września 18:00

Z przyczyn niezależnych od nas koncert został ODWOŁANY.

W piątek, 23 września 2022, o godzinie 18.00 w bydgoskiej sali koncertowej HANGAR KULTURY przynależnej do XV Liceum Ogólnokształcącego, odbędzie się koncert zatytułowany

„Żegnaj Lato, Witaj Jesień”

Wystąpi wokalista Remigiusz Kuźmiński, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Gościnnie towarzyszyć mu będzie wokalistka Aleksandra Meler, która również jest absolwentką bydgoskiej Akademii Muzycznej.

W programie koncertu usłyszymy wysokiej klasy muzykę około jazzową i około klasyczną (autorską i nie tylko) typu pop-jazz, soul, funky, r&b, musical, pop-opera, gospel, filmowa, literacka i aktorska.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny

Remigiusz Kuźmiński – śpiew – absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie
wokalistyki jazzowej i klasycznej oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej z tytułem magistra sztuki.
Ukończył również Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Inowrocławiu w klasie wokalistyki
klasycznej

Aleksandra Meler – śpiew – absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Akademii
Bydgoskiej Kazimierza Wielkiego na kierunku pedagogiczno-muzycznym z tytułem magistra
sztuki. Ukończyła również bydgoską Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie wokalistyki
klasycznej.

Bezpłatnie

HANGAR KULTURY

Zobacz witrynę: Organizator

HANGAR KULTURY

ul. Jana Piwnika-Ponurego 10
Bydgoszcz, Fordon, Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Wakacje w kinie

4 lipca @ 10:30 12 sierpnia @ 10:30

Kino Jeremi zaprasza na WAKACJE W KINIE.
Od 4 lipca do 12 sierpnia, od poniedziałku do piątku, zawsze o godz. 10:30.

4.07, 11.07, 18.07 godz. 10:30 – Felix i ukryty skarb,
prod. Kanada, wiek 8+, film animowany;

5.07, 12.07, 19.07 godz. 10:30 – Kapitan Nova,
prod. Holandia, wiek 8+, film fabularny;

6.07, 13.07, 20.07 godz. 10:30 – Chłopiec zza szyby,
prod. Włochy, wiek 7+, film fabularny;

7.07, 14.07, 21.07 godz. 10:30 – Moja mama gorylica,
prod. Szwecja, wiek 6+, film animowany;

8.07, 15.07, 22.07 godz. 10:30 – Martin i magiczny las,
prod. Czechy, Niemcy, wiek 7+, film fabularny;

25.07, 01.08, 8.08 godz. 10:030 – Ogliki,
prod. Belgia, Niemcy, wiek 4+,  film animowany;

26.07, 02.08, 09.08 godz. 10:30 – Pamiętnik Berta,
prod. Szwecja, wiek 10+, film fabularny;

27.07, 03.08, 10.08 godz. 10:30 – Viggo i gadająca gęś,
prod. Dania, wiek 6+, film fabularny;

28.07, 04.08, 11.08 godz. 10:30 – Wiki i jej sekret,
prod. Francja, wiek 6+, film fabularny;

29.07, 05.08, 12.08 godz. 10:30 – Kosmiczna przygoda Allana,
prod. Dania, wiek 7+, film animowany.

Bilety na WAKACJE W KINIE:

Indywidualne dla wszystkich – 6 zł,
Grupy zorganizowane (od 10 dzieci) – 5 zł/dziecko

Rezerwacji miejsc dla grup zorganizowanych można dokonywać telefonicznie pod numerem tel. (52) 343-66-67 lub e-mailowo: kinojeremi@liceumxv.edu.pl

Repertuar oraz szczegóły znajdują się na stronie internetowej: www.kinojeremi.liceumxv.edu.pl i na FB: www.facebook.com/KinoJeremiFordo

Zachęcamy do śledzenia repertuaru oraz innych wydarzeń w naszym kalendarzu!

Kino Jeremi Logo

Kino Jeremi

Zobacz witrynę: Organizator

Kino Jeremi

ul. gen. A. E. Fieldorfa "Nila" 13
Bydgoszcz, Fordon, 85 – 796 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Rezerwacja miejsc
Szanowni goście, w związku z dużym zainteresowaniem ostatnimi wydarzeniami w Hangarze Kultury uprzejmie prosimy o rezerwację miejsc na organizowane wydarzenia! Dziękujemy i przepraszamy za utrudnienia!