Kategorie
Bez kategorii

Spektakl „Kiedy mnie już nie będzie”

Hangar Kultury to także scena młodych artystów, a w szczególności tych uczęszczających do XV Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy im. Jeremiego Przybory. 21 października br. miała miejsce premiera spektaklu „Kiedy mnie już nie będzie” nad pracą którego, w roli reżysera, opiekę sprawowała pani Beata Pilewska.

Kilka tygodni pracy klasy humanistyczno-teatralnej owocowało efektem na miarę profesjonalnego teatru. Uczniowie opowiedzieli poprzez scenę historię Agnieszki Osieckiej – polskiej poetki, autorki tekstów piosenek, pisarki, reżyserki teatralnej i telewizyjnej, dziennikarki.

Scenariusz oparty został na wywiadzie za autorką i w wykorzystywał w pełni jej autentyczne wypowiedzi.

Dziękujemy serdecznie za ten świetny pokaz!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.