Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SALE z książkami. KIERMASZ przeczytanej KSIĄŻKI DLA DZIECI

20 listopada 2022 @ 10:00 14:30

PO RAZ KOLEJNY KIERMASZ DLA WAS I WASZYCH DZIECI, TYM RAZEM W FORDONIE, BO WIERZĘ, ŻE TAM WIELE WSPANIAŁYCH KSIĄŻEK LEŻY W POKOJACH ZAMIESZKUJĄCYCH W FORDONIE DZIECI I CZEKA NA NOWYCH WŁAŚCICIELI.

Spotkamy się w POWSZECHNY DZIEŃ DZIECKA (ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych (1945) i obchodzony od 1955, w różnych datach, w różnych krajach,w Polsce 1 czerwca)


Robimy to po to, by zachęcić dzieci z różnych krajów zamieszkujące nasze miasto i okolice. Chętnie zobaczymy książki każdego z Was!


KSIĄŻKI I MIŁOŚĆ TO DWIE WIELKIE, NAJWAŻNIEJSZE, RZECZY, KTÓRE MOŻEMY DAĆ DZIECIOM.

Inne dziecięce prawa i potrzeby też dużo łatwiej jest nazywać i szanować z książkami właśnie. Przybądźcie do nas, do TuCzyTam, już kolejny raz, z przeczytanymi przez Was książkami dla dzieci i wielką ochotą na nabycie i poznanie kolejnych. Wiecie, jak cenimy książki, jak zależy nam na tym, byście je poznawali, wciąż nowe… BYŚCIE CZYTALI.

Udostępnimy Waszym rodzinom możliwość wystawienia się z tym cennym towarem, byście mogli sprzedać/wymienić te pozycje literatury dziecięcej, z których już wyrośliście, a następnie mogli nabyć to, czy owo od rodziny ze stoiska obok. Sprzedawać i kupować możecie książki dla dzieci, o dzieciach, puzzle i gry planszowe, zabawki edukacyjne,… Ważne, bu dominowały książki. Mamy nadzieję, że gościnne pomieszczenia Kina Jeremi ( SALE ) wypełnią się książkami, stoiskami, ATRAKCJAMI i Wami.


Oprócz, sprzedaży, kupna i wymiany książek zaplanowaliśmy okołoksiążkowe aktywności 🙂
Wyjdziecie bogatsi.
Wstęp wolny, miejsce do wystawienia też udostępniamy ZA DARMO.
Czas trwania od 10.00 do 14.30.
Rejestracja stoisk: e-mail tuczytam@op.pl, w temacie piszcie „SALE” (czekajcie na informację zwrotną).
Przewidujemy również możliwość wystawienia dla rękodzielników tworzących np. sensoryczne książki dla dzieci, jednak w pierwszej kolejności rozpatrzymy zgłoszenia rodzin z używanymi książkami. Gdyby okazało się, że liczba zgłoszeń jest większa niż liczba przewidzianych miejsc, zdecyduje kolejność wpłynięcia emalii.

WŚRÓD ATRAKCJI TOWARZYSZĄCYCH KIERMASZOWI POJAWI SIĘ:

– SPOTKANIE Z BAJANĄ (https://www.facebook.com/Bajankaa) – MONIKĄ SKIKIEWICZ – autorką książek o Olu i Awie, filolożką, logopedką i instruktorką teatralną.

– OLO I AWA, LOGOPEDYCZNA ZABAWA,
GODZ. 13.30-14.30, SPOTKANIE DLA DZIECI W WIEKU 4-8 I OPIEKUNÓW, na które złożą się:
– spotkanie z postaciami Ola i Awy;
– iluzja;
-eksperyment;
-zabawa gestem, ruchem, słowem, językiem, piłką, skakanką, książką;
– gra na bum bum dzwonkach.

Nasze wydarzenie jest częścią projektu Fundacji 12 Kamienica, pn. „CzyTam Świat. Czytam książki, poznaję świat.” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury. Impreza będzie organizowana w kooperatywie. Szczegóły znajdziecie tu: rodzinneswieto.info

*Tekst zaczerpnięty z wydarzenia na platformie Facebook.

Kino Jeremi

ul. gen. A. E. Fieldorfa "Nila" 13
Bydgoszcz, Fordon, 85 – 796 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia