• To wydarzenie minęło.

Spektakl „Kiedy mnie już nie będzie…”

15 listopada 2021 @ 14:00

Uczniowie klasy o profilu humanistyczno-teatralnym XV Liceum Ogólnokształcącego zapraszają na spektakl poetycki pt. „Kiedy mnie już nie będzie”, poświęcony pamięci Agnieszki Osieckiej – polskiej poetki, autorki tekstów piosenek, pisarki, reżyserki teatralnej i telewizyjnej, dziennikarki.

W roli reżysera, opiekę sprawowała pani Beata Pilewska. Premiera spektaklu miała miejsce 21 października br..

Kilka tygodni pracy klasy humanistyczno-teatralnej owocowało efektem na miarę profesjonalnego teatru. Uczniowie opowiedzieli poprzez scenę historię pisarki. Scenariusz oparty został na wywiadzie z autorką i wykorzystywał w pełni jej autentyczne wypowiedzi, które przeplatają się z recytacją wierszy oraz znanymi nam wszystkim piosenkami.

Spektakl odbędzie się
15 listopada 2021 roku
o godz. 14:00
w Hangarze Kultury
przy ul. Piwnika-Ponurego 10.

Wstęp wolny

XV Liceum Ogólnokształcące im. Jeremiego Przybory z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy

Zobacz witrynę: Organizator

HANGAR KULTURY