Jeremi dla szkół

Seanse filmowe w Kinie Jeremi

Wychodzimy do Państwa placówek z propozycją organizowania seansów filmowych dla grup zorganizowanych, zespołów klasowych lub kół zainteresowań w naszym Kinie Jeremi.

O Kinie Jeremi

Kino posiada klimatyzowaną salę oraz dysponuje 82 wygodnymi fotelami kinowymi, ustawionymi systemem schodowym, co zapewnia doskonałą widoczność z każdego miejsca. Wyposażone zostało w wysokiej jakości sprzęt projekcyjny i nagłaśniający amerykańskiej produkcji, o najlepszych obecnie dostępnych na rynku parametrach.

Oferta

W naszej kolekcji posiadamy ponad 130 filmów dla dzieci i młodzieży oraz ok. 400 tytułów filmów z ograniczeniem wiekowym, które w ramach parasola licencyjnego, możemy udostępnić państwu nieodpłatnie.

Ponadto istnieje możliwość zamówienia filmów „na żądanie”. W razie chęci (lub potrzeby) zorganizowania seansu filmu spoza naszej kolekcji lub nowości kinowej mamy możliwość zamówienia produkcji specjalnie dla Państwa. Opcja ta wiąże się z opłatą, która stanowi pokrycie kosztów dystrybucji.

Kontakt

W sprawie szczegółów dotyczących filmów oraz rezerwacji seansu zapraszamy do kontaktu pod numerem:

(52) 343 66 67

od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:00.